Oksana Tanditi uue kollektsiooni loomisel inspireerisid Vana-Kreeka müüdid ja Olümpose jumalannad.

Pastelsetes värvivarjundites õrnad siidkangad ütlesid ette idee, seejärel ka uue kollektsiooni kleitide siluetid, millest igaüks kannab ühe või teise jumalanna nime: šampanjavärvi kleit – koidujumalanna „Eos“ või sama vägev
Olümpose jumalannade seast, perekonna kaitsja „Hera“ – naiselikult jõuline kleit heleroosa puudri toonides; drapeeringuga taevasinine kleit „Rhea“ (taevajumalanna); hallikasbeež siidkomplekt kannab kuujumalanna „Selene“ nime; valge smoking-kostüüm „Athena“ (tarkuse-, sõja-, teaduse- ja kunstijumalanna) aga aitab päris kindlasti võita mõne selle kandjale olulise võitluse. Jumalanna Irisele pühendatud kleite ehib selleks spetsiaalselt välja töötatud muster ja siid on maalitud käsitsi, mis muudab iga mudeli unikaalseks.

Peamisteks dekoratiivelementideks on käsitsi punutud palmikud, millega on kaunistatud kleitide korsetiosad, jakkide kraed, lampassid pükstel. Slaavi traditsioonis märgib palmik tütarlapse ilu, patsi palmitsemisega anti teada, et neiu on meheleminekueas. Oma vormilt meenutab palmik viljapead – viljakuse sümbolit, mis omakorda muudab kollektsiooni veelgi naiselikumaks.

Sarafanid, elegantsed igapäevakleidid ja pluusid, romantilised  maani peokleidid, ärikostüümid, ülimoodsad kombinesoonid, kokteil-komplektid, ja ka aksessuaarid puhkuseks merel – siidist pareod, näiteks ootavad teid SÜDA-butiigis-Suur Karja 2!